Program


Nyuszi ül a hóban

Nyuszi ül a hóban

A VÖRÖSMARTY SZÍNHÁZ előadása
Zsurzs Kati zenés gyerekműsora 4–10 éves gyerekeknek és a szüleiknek.

Az ünnepek nagyon fontosak az életünkben, mert kell, hogy legyen egy közelgő nap, amire izgatottan készülünk, amely különbözik a hétköznapoktól. Kell, hogy egy-egy napunk, esténk szebb legyen, mint a többi. Az ünnepnapokon az ember nemcsak szép ünnepi ruhát vesz fel, hanem a lelkét is ünneplőbe öltözteti.

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Utolsó előadás dátuma: 2010. április 10. szombat, 15:00

De mitől ünnep az ünnep? Tudunk-e ünnepelni?
És mit csináljunk egy rosszcsont gyerekkel, aki történetesen egy nyúlfiú, és akit úgy hívnak, hogy Nagyrépási Orrángató Ugrancs, aki még azt sem tudja, hogy mikor melyik ünnep köszönt ránk, sőt azt hiszi, hogy mindig Húsvét van – télen,nyáron – szóval azt hiszi, mindig őt ünnepeljük.
A gyerekek segítségével a műsor végére természetesen ő is megtanulja az ünnepeket, és együtt köszönti velünk azt a jeles napot, amire éppen nagyon várunk. Megtanulja, mi a születésnap, névnap, van-e jelentése a nevünknek, mikor jön a Mikulás, milyen jeles nap december 13., mit és főként hogyan ünneplünk karácsonykor, szilveszterkor, mit adunk anyák napján az édesanyánknak. De azt is megtanulja, hogy egy egyszerű, szürke hétköznapból is lehet ünnepet varázsolni, ha különlegessé tesszük egy kirándulással, mozival, vagy elmegyünk a színházba.

Az előadás két szereplőjével együtt játszva a gyerekek újra átélhetik legkedvesebb ünnepeiket, és biztosan okosabbak lesznek a Nyuszinál, aki tőlük tanulja a legtöbbet: ünnepelni és ajándékozni, családunknak, barátainknak örömet szerezni a legjobb dolog a világon.

Zene: Walla Ervin

Rendező: Zsurzs Kati

Ajánlatunk


2026. július 31. péntek 20:00 (esőnap: augusztus 2.) 2026. augusztus 1., szombat 20:00 (esőnap: augusztus 3.)

Minden idők egyik legkedveltebb romantikus története, az ikonikus film sikeréhez méltó, musicalként születik újjá a Madách Színház színpadán.

Bodó Viktor új előadása az önsegítő függő csoportok mintájára és igaz történetek alapján készül. A csoport olyan szélsőséges karakterek találkozóhelye, akik egyébként soha nem ülnének le egymással. Történeteikben a reália keveredik a mindennapi abszurddal, a dráma a tragikomédiával. Egy ilyen kétórás gyűlésen megtörténhet minden, ami csak elképzelhető, és az is, ami nem.

Ajánló


Az elmúlt évek óriási sikerei után 2026. október 16-án a világhírű hegedűművész és karmester, André Rieu ismét visszatér az MVM…

Három fivér házavatót tart. Mindhárom asszony jelen van, ki-ki vérmérséklete szerint értékel. Ám az egyik feleség meghívja a férje titkárnőjét…

A StEFREM idén nyáron ismét visszatér a Benczúr Kerti Esték színpadára. Az együttes ősszel megjelenő, Égrekiáltó című új albumából is…

Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
becsült lejárati idő:
00:00

tétel a kosárban

összesen:


Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!